Genel

Ev Ana Giriş Su Arıtma Sistemleri

BMB-1000 Nano Ev Ana Giriş Su Arıtma Sistemi içerisindeki 4 farklı filtrasyon teknolojisi ile yüksek derecede temiz ve kaliteli kullanma suyu üretmektedir. Ev ana su girişinde sayaç önüne yerleştirilmiş olan BMB-1000, içerdiği Nano Teknolojik filtreler ile minimum yer kaplar.  Buda su arıtma cihazları arasındaki yerini ön sıralara taşımaktadır. BMB-1000 Nano Ev Ana Giriş Su Arıtma Sistemi 4 tane farklı filtrasyon aşaması içermektedir. Yıkanılabilir olan filtre çakıl, çamur, mil ve kumları arıtarak suda bulunan kaba maddeleri arıtmaktadır. Bu maddeler arıtıldıktan sonra içtiğiniz su tertemiz olacaktır. Buda sizin ve aileniz için önemli bir yer tutmaktadır.

Nano Fiber filtre ise nano boyutta partiküllerin, ağır metallerin, mikroorganizma ve arseniklerin arıtılmasını sağlamaktadır. Nano Gümüş İyon filtre suda kötü kokuya sebep olan kimyasalları ve kloru arıtırken, nano gümüş iyon teknolojisi ile oluşan mikroorganizmaları %99,99 oranında çözmektedir. Kireç önleyici filtre yüzeylerin ve tesisatın ince film tabakası ile kaplanmasını sağlar. Daha da önemlisi ise kirecin yüzeylere yapışmasını engellemektedir. Su arıtma cihazları modellerinin hepsi kendi arasında ayrılmaktadır. BMB-1000 Nano Su Arıtma Sistemi ise basınç ve debiyi etkilemeden 500lt / saat üretim kapasitesi ile çalışan sistem, 180 m3 ya da 1 yıl filtre ömrüne sahiptir. Yüksek derecede kaliteli kullanma suyu üretirken, kolay filtre değişimi ile evinizi düşük kalite olan suyun kötü etkilerinden korumaktadır.

BMB-1000 Nano Ev Ana Giriş Su Arıtma Sistemi Özelliklerinin en önemlisi 4 filtreden oluşmasıdır. Bunlar yıkanabilir olması, kireç önleyici olası, Nano fiber ve gümüş olmasıdır. Yıkanabilir filtre çamur ve çakılları arıtmaktadır. Nano Fibere Filtre ise ağır metal, mikroorganizma veya arsenikleri arıtmaktadır. Nano Gümüş İyon Filtre ise mikroorganizmaları öldürerek Klor ve kokuyu arıtmaktadır. Su arıtma cihazları arasında en yeni model olarak da görülmektedir. Kolay ve pratik filtre değişimine sahiptir. Ana su girişinde ise minimum yer kaplar. Yüksek derecede kaliteli bir kullanma suyu üretmektedir. Son olarak 1 yıl filtre ömrü bulunmaktadır. Bu özellikler yeni, pratik ve kaliteli bir su arıtma cihazı olmasını sağlamaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı