Genel

Su Arıtma Cihazı Nedir?

Su arıtma cihazı şebeke sularını filtreleri sayesinde kum, evsel atıklar, kireç, tortudan ayrıştıran kötü kokuyu önleyen ağızda hoş bir tat bıraktıktıran mineralli bir su akmasını sağlayan bir cihazdır. Su arıtma cihazı insan sağlığı için önemli bir rol oynar. Çünkü şehir şebeke suyu insan sağlığı için tehlikelidir.İçinde insan sağlığına zararlı kimyasallar barındırır. Bu kimyasallar sudan ayrışmazsa kansere kadar giden sağlık sorunları yaratır. Mikrobik suları arıtma görevi su arıtma cihazlarının görevidir.

Suların içilebilir halde olabilmesi için ph değerinin yüksek olması alkali değeri içilebilir düzeyde olması ve bol mineralli olmasi gerekir. Sağlıklı bir suyun ph değeri 7 ve 8 ph değerindedir. Son zamanlar da bir çok su arıtma cihazı piyasaya sunuldu.

İnsanlar cihaz alırken kafalarında oluşan bir çok soru işareti belirdi. Hangi markayı almalıyım? Hangisi doğru arıtma cihazı? Hem bütçeyi zorlamayacak hemde gerçekten suyu arıtan bir cihaz önereyim size… Royal Green su arıtma cihazı Amerikan malı bir üründür. 8.5 ph değeri ile bol mineralli bir su üretir. 8 karbon filtresi ile 8 aşamadan geçirerek suyu içilebilecek şekilde arıtır. Aşama aşama suyu filtreleyen Ro Su en kaliteli suyu sizlere sunuyor.

İlk Aşama da sudaki sert tortuları, kum ve taşları artıyor daha sonra ince meteryalleri artıyor. Suyun tadını kokusunu ayarlayarak tatlı bir su içmemizi sağlıyor. Ph seviyesi yüksek bir su artarak mineralli bir su içmemizi sağlıyor. Kesinlikle tavsiye edilen bu cihaz %de 100 müşteri memnuniyeti almış bir cihazdır. Özellikle şebeke suları çok kötü durumda olan İstanbul halkının en çok tercih ettiği bu cihazı gönül rahatlığı ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı