Genel

Su İçmek İçin Susamayı Beklemeyin

Çoğu zaman su içmek için ya tatlı yeriz ya çok yoruluruz yada spordan sonra ihtiyaç duyarız. Oysa ki rutin alışkanlıklarımız arasına suyu da eklememiz gerekir. Su bir alışkanlıktır ve su içmek için susamak beklenmemelidir. Suyun faydaları saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Çoğu şikayetimiz az su tüketiminden kaynaklanmaktadır ve doktora gittiğimizde beklediğimiz cevapla karşılaşırız.

Suyu ne kadar tüketiyorsun. Evet az su tüketimi aşırı yorgunluk ile beraber dikkatsizliği beraberinde getirir. Böbrek mide rahatsızlıklarının sebebide az su yada kirli su tüketimidir. Az su tüketmek böbreklerde yetersizliğe neden olur. Aşırı karın ağrısı şikayetiyle giden insanların çoğu böbreklerde kum,taş sorunuyla karşılaşır. Bunun sebebi çeşmeden gelen kireçtir. Suyu sadece içmek için kullanmayız.

Çaya, yemeye, meyvelerimizi, sebzelerimizi yıkmaya kullanırız. Hayatımızın her alanında olan bu suyun temiz olması çok önemlidir. Maliyeyi yüksek damacana sularına boş par vermeyin. Gelişen teknoloji ile beraber su arıtma cihazları geliştirilmiştir. Son sistem olan Royal Green su arıtma cihazı bu konuda tam puan almış bir cihaz olup her evde olması gerekir. Royal Green Usa malıdır ve Türkiye'de hızla yayılmıştır. Özellikle istanbulun kirli sularından canı yanan halk Royal Green su arıtma cihazını tercih edenler arasında ilk sıradadır. Şebeke sularına karışan aşırı atıklar, sanayileşme ile deniz sularına karışan atıklar musluklara ulaşarak insan sağlığını tehkikeye sokmuştur. Bu yüzden insanlar arıtma cihazlarına büyük ilgi vermişlerdir.

Çocuklu evlerin vazgeçilmezi olan arıtma cihazları bağışıklık sistemleri yeni gelişen bebekler de daha çabuk hastalık belirdiği için daha çok tercih edilmelidir. Eğer sizinde bebeğiniz varsa Royal Greeni seçin kendinize ve sevdiklerinize sağlıklı günler verin…

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı