Genel

Suyun İnsan İçin Önemi

Su insan hayatının en önemli besinidir. Suyun hayatımızda ki yeri çok önemlidir. Bir çok faydası vardır. Az tüketiminde ise bir çok hastalıklara sebebiyet verebilir. Yetişkin bir insan günde 2.5 litre su içmelidir. Az su içen biri genelde karın ağrısı şikayetinde bulunurlar. Bunun sebebi böbreklerde ki kumdur.

Böbreklerde ki kumun sebebi ise şebeke sularında ki kireçtir. Peki bu kireçlerden nasıl kurtuluruz. Günümüz de gelişen teknolojiler sayesinde artık sular daha temiz ve sağlıklı. Temiz su için çalışan bilim insanları zamanla su arıtma cihazları icat ederek evlerimize ulaştırdılar. Ters ozmos adı verilen bu sistemlerde su arıtma cihazları musluklarımıza gelen şehir şebeke sularını filtreleyerek içinde ki kimyasallardan arındırarak suyu içilebilir hale getirir. Bu konuda tavsiye edeceğimiz bir cihaz sorarsanız Royal Green su arıtma cihazını tavsiye ederiz.

Royal Green su arıtma cihazı ph değeri en yüksek su arıtma cihazıdır. Normal bir suyun phı 7-8.5 arasında olmalıdır. Royal Green su arıtma cihazı 8- 8.5 ph değerinde su üretir. Bir suyun sağlıklı olabilmesi için temiz olmasının dışında mineralinin de yüksek olması gerekir.

Royal Green su arıtma cihazı 8 filtreli sistemiyle mineral dengesini suyun koruyarak musluklarımıza ulaştırır. 8 filtreden geçirerek suyu kumdan, taştan, kireçten, zararlı kimyasallardan arındırır. Kokusunu tadını ayarlar size tatlı bir su ikram eder mineral dengesini koruyarak mineralli bir su içmemize yardımcı olur.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı