Genel

Suyun Maneviyatı

Allahın bize şüphesiz sunduğu en güzel armağan sudur. İnsan doğası gereği suya muhtaç bir varlıktır. Allah insanı bir damla sudan yaratmış ve bir çok ayetle suyun önemini bize vurgulamıştır.

Bunlardan bazıları; “Biz, rüzgârları aşılayıcı olarak gönderdik ve gökten bir su indirdik de onunla su ihtiyacınızı karşıladık. (Biz bunları yapmasaydık) siz onu (yeterli) suyu depolayamazdınız.” (Hicr Suresi 22) “Ve Biz suyu gökten (belirlediğimiz) bir ölçüye göre indiriyor, sonra da onu yeryüzünde tutuyoruz; ama, hiç şüphesiz, bu (nimeti) geri almaya da kadiriz!” (Muminun Suresi 18)

“Söyleyin; içtiğiniz suyu buluttan indirenler sizler misiniz yoksa onu Biz mi indiririz?” (Vakıa Suresi 68-69) “O, yeri sizin için döşek, göğü de bina yapan, gökten su indirip onunla size rızık olarak çeşitli ürünler çıkarandır. Öyleyse siz de bile bile Allah’a ortaklar koşmayın.” (Bakara 22)

Allahın bize sunduğu bu armağana bizim de sahip çıkmamız gerekir. Fakat günümüz de bu pek mümkün olmuyor. Evimize ulaşan sular kötü kokulu ve içilebilecek durumda olmayan bir halde akıyor. Ne yazık ki Allahın bize emanet ettiği suya sahip çıkamıyoruz. Fakat onu artarak temiz bir su içme şansı tanıyabiliriz.

Gelişen teknoloji ile beraber her eve su arıtma cihazı girmiştir. Bunların içinde en titiz olanı Royal Green su arıtma cihazıdır. Çünkü insan sağlığı ve bütçesi düşünülerek geliştirilmiş bir cihazdır. Su arıtma cihazının en önemli özelliği 8.5 ph dengesini koruyor olmasıdır. Bize ulaşan suyun sağlıklı olabilmesi için bol mineralli olması gerekir.

Royal Green su arıtma cihazı sizin için 8 filtre geliştirerek suyun mineralli olmasını sağlamıştır. Bunun dışında arıtılan su saydam bir hal alır ve tatsız olur. Mineral filtresi sayesin de ro su ağızda hoş tat bırakan bir ürün icat etmiştir. Ayrıca bütçenizi zorlamayacak bir üründür. Piyasada ne olduğu belli olmayan ürünlerden değildir. %de 100 Usa malıdır. Kalitesine göre fiyatı uygun olup her evde olması gereken bir cihazdır.

Türkiye'nin dört bir yanında tercih edilen son sistem teknolojisi ile Ro Su size hizmet vermekten mutluluk duyar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı