Genel

Üçlü Su Arıtma Cihazları

Su arıtma cihazları artık sürekli ihtiyaç duyulur bir hal almaya başladı. Yeni çıkan üstün teknolojilere sahip olan su arıtma cihazları mevcut suyu istenmeyen klor, tortul ve kokulardan hassasiyetle ayrıştırırken suyunuzun bitme riskini veya bidon taşıma problemini ortadan kaldırmaktadır. Su arıtma cihazı modelleri en pratiği olan üçlü su arıtma cihazlarında 5 aşamalı su filtrasyon sistemi yer almaktadır. Su, bu aşamalardan geçerek en son size tertemiz bir şekilde ulaşmaktadır. Su arıtma cihazı alırken kaliteli bir cihaz almaya dikkat etmelisiniz. Çünkü piyasada bulunan ve ucuz olan su arıtma cihazları aklınızı karıştırabilir. O yüzden bilindik markalardan alınan kaliteli su arıtma cihazları her zaman sizin için daha faydalı olacaktır.

Üçlü su arıtma cihazının ilk aşamasında 50 Mikron Ön Filtre yer almaktadır. Mevcut suda bulunan askıdaki katı maddelerin temizlenmesine yardımcı olmaktadır. İkinci aşama ise Kireç Alıcı Reçine Filtredir. Kireç önleyici filtre yumuşak suya kavuşmanızı sağlar. Sudaki kireci ise iyice arıtarak çaydanlığınızdaki kireç oluşumuna son vermektedir.  Su arıtma cihazı modelleri arasında üçlü su arıtma cihazının üçüncü aşaması olarak Aktif Karbon Filtre yer almaktadır. Bu filtre ile active karbonun ve kimyasal artıkları yok ederek suyu arıtmaktadır. Bu şekilde size gelen su daha temiz ve yararlı olacaktır.

Dördüncü aşama ise Son Karbon Filtredir. Bu filtrede Active karbonun absorbe etme özelliğinden faydalanarak suda bulunan, istenmeyen koku, kimyasal atık ve kloru absorbe ederek sudan arındırmaktadır. Mutfak tezgahının üzerine kolayca monte edilmektedir. İstenmeyen klor, kokuyu, kireci ve tortuyu arındırarak sağlıklı ve kaliteli bir içme suyu sağlar. Suyun içerisindeki mineralleri koruyarak suyun genel yapısını değiştir. Su arıtma cihazı modelleri arasında yer alan üçlü su arıtma cihazında bulunan yüksek teknoloji ürünü olan karbon filtre, Coconat bazlıdır. Bu su filtresi, gözle görülmeyecek kadar küçük olan nano gözeneklerinden suyu geçirir. Böylece su içerisindeki mikro tanecikler süzülmektedir. Su içindeki ağır metalleri, kloru ve bakterileri ayrıştırmaktadır. Son olarak 2 yıl garantisi bulunan üçlü su arıtma cihazları sizin ve ailenizin rahatlıkla kullanabileceği bir cihazdır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı