Genel

Kaliteli Arıtma Cihazı

Size bu yazim da su aritma cihazimizin kalitesinden bahsetmek istiyorum… NSF, Water Quality onaylı en kaliteli su arıtma cihazı olan Royal Green uzmanların tavsiye ettiği en kaliteli su arıtma filtrelerini ve ekipmanlarını kullanır. Avrupa standartlarinda gelistirilen royal green su aritma cihazimizin kalite standartlarinin üstünde olmasi size verdigimiz değerdendir. Kendi kullanmayacağımız bir ürünü piyasaya sunmayız. O nedenle gönül rahatligiyla cihazimizi tercih edebilirsiniz.

Royal Gren su arıtma cihazı Türkiyedeki bir ilk yeşil teknoloji olma özelliğine sahiptir. 8 filtresi sayesinde sudaki gereksiz metaryelleri tortu, kum , taş ve kireçi süzerek mineralli bir suya sahip olmanizi sağlar. İnsan sağlığının önemini tekrar vurgulayarak sizin sağlığınız bizim sağlığımız diyoruz ve sizi su arıtma cihazını kullanmaya teşvik ediyoruz. Paranizi çöpe atmayin damacanalara iki katini verdiğiniz parayla sağlığınızı da bütçenizi de ziyan etmeyin. Damacana suları hem sağlıksız hemde yıla vurduğunuz da ciddi meblalar ödediginiz plastik atıklardır. Neden atık diyorum çünkü damacana geri dönüşüm ile oluşturulan bir plastiktir ve kullanım ömrü oldukça kısadır. Kısa surede tüketilmesi gereken damacana suları zamanla durdukça suya plastik kokusu geçer ve suya plastiği karışarak ciddi sağlık sorunlarına sebep olur. Oysa Royal Green temiz, saf ve kaliteli bir su sunuyor. 8 filtresi sayesinde suyun acı olmasını engelleyerek ağızda hoş tat bırakacak bir su arıtıyor. 8.5 ph değeriyle mineralli bir su içmemizi sağlıyor.

Mineralli su demek sağlıklı su demektir. Sağlığını düşünenler için kaliteli su Royal Green Soft arıtıcısı ile hayal deyil bizi tercih ettiğiniz icin teşekkür ederiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı