Genel

Suyun Yararları

Suyun saymakla bitiremeyeceğimiz kadar çok yararı vardır. Su üzerinde bilim adamları tarafından bir çok araştırma yapılmıştır. İnsanlığın ilk dönemlerinden beri var olan su insanlığın var oluşunun en önemli maddesidir. Hastalığın şifası, dertlerin devasıdır.

Suyun sağlık için pek çok faydası vardır. Ağız, göz ve burun gibi vücut dokularının nem dengesini korur, cildi yumuşatır ve yaşlılık belirtilerinin azalmasına yardımcı olur. Gözlere canlılık ve parlaklık verir. Yaşlılar için alzheimer hastalığına yakalanma olasılığını azaltır. Kadınların en büyük derdi olan kiloların 1 numaralı düşmanıdır. Kilo vermenin en güzel yoludur su içmek. Özellikle yemekten önce içilen ılık su tokluk hissi verir. Çünkü su kalori içermez. Metabolizmayı hızlandırır, günlük harcanan kalori miktarını artırır.

Bilim adamları su üzerinde bir çok deney yapmış ve suyun sağlıksız olduğu takdirde insan için ölüme kadar gidecek zararları olduğunu ispatlamıştır. Su üzerinde yapılan çalışmalar sonucu sağlıklı suya ulaşmak için pek çok arıtma cihazları icat edilmiştir. Tezgah altı dediğimiz ters ozmos sistemli su arıtma cihazları günden güne gelişmiş ve en sağlıklı suya ulaşılmıştır.

Peki hangi arıtma cihazı en sağlıklı suyu üretiyor?

Royal Green soft teknolojiden sonuna kadar faydalanarak en kaliteli suyu evlere sunmuş bir buluştur. Diğer cihazlardan farkı Türkiyede bir ilk yeşil teknoloji ürünü olarak 8.5 ph değeriyle suyun mineral seviyesini insan vücudu için en sağlık olacak şekilde evlere ulaşmasını sağlamıştır. 8 filtresi ile suyu aşama aşama artarak içilebilir bir su ile musluklarımıza ulaştırmıştır. Taştan, kumdan, tortulardan, kimyasal atıklardan arındırır. Küçük gözle görünemeyecek mikroorganizmalara kadar arıtıtr. saf su elde eder. Biliyorsunuz saf su mineralsiz,kokusuz,tatsızdır, mebran filtreleri sayesinde suyun mineral dengesini tutar ve mineralli bi su içmenizi sağlar. Ayrıca tatlandırıcı filtreleri sayesinde su içerken tadına doyamayacağınız bir su ikram eder.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı