Genel

Musluk Suyunun Zararları

Musluk suyunun zararları arasında ilk akla gelen suyun kireçli olmasıdır. İnsan sağlığını olumsuz yönde etkileyen kireç aynı zamanda su ile alınırsa daha fazla zarar veren etkilere sebebiyet verir. Şebeke suyu kullanıyor ve dışarıdan hazır su almak size pahalıya geliyorsa yıl boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz su arıtma cihazlarından size en uygun olanını almanızı şiddetle öneriyoruz.

Peki su arıtma cihazları içinden geçen kireçli su nasıl temizlenir sorusunun yanıtı ise Avrupa standartlarında üretilen filtreleme mekanizmasıdır. Royal Green adlı su arıtma cihazı bu görevi en güzel şekilde başarmıştır. Bulunduğunuz il ya da bölgenin şebeke suyunun durumuna göre farklılık gösteren filtrelerimiz size en uygun suyu sağlayabilmek için özel olarak cihazınıza yerleştirilir. Kırsal bölgeler için geliştirilmiş organik su üreten filtreleri ile şehir içi ve köyler olmak üzere suyun basıncına göre farklılık gösteren cihazlarımız mevcuttur. Şebeke içinden gelen su da bu 8 filtreden sırasıyla geçer ve içinde bulunan tüm zararlı maddelerden arındığı gibi ayrıca içinde bulunan kireçten de kurtulmuş olursunuz. Türkiyede bir ilk olan Yeşil teknoloji ile gelistirilen Royal Green su arıtma cihazları size ve ailenize en iyi suyu sağlayabilmek için ek sistemler ile arıtma şeklini geliştirmiştir. 8.5 ph değeriyle suyu en çok minerali suda tutan arıtma cihazı olma özelliğine de sahiptir.

Rosu cihazlarında 8 filtresi sayesinde suyunuz sağlıklı ve kaliteli olarak musluklarınıza ulaşır ve kalitesi asla değişmez. Royal Green su arıtma cihazı diğer su arıtma cihazları arasından en uygun yöntemin uygulandığı bir sisteme sahiptir. Öyle ki piyasa içinde bulunan kalitesiz su arıtma cihazları suyun zararlı maddelerden ayırmasının yanın da insan vücudunun ihtiyaç duyduğu ve sadece suda olan mineralleri de sudan arındırır. Bu şekilde sağlıklı su tükettiğimizi düşünerek arıtılmış suyumuzu içeriz. Royal Green ise suyun içinde bulunan mineralleri arıtmadan filtreleyerek size en sağlıklı suyu temin eder. Bu nedenle bu markanın arıtma cihazlarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu cihaz üstünde kullanılan tüm filtreler uzun ömürlü olduğu için diğer cihazlardaki gibi sık sık filtre değiştirmek zorunda kalmazsınız. İnternet sitemizden ayrıntılı inceleyebilir siparişini verebilirsiniz. Ayrıca firmamız yetkililerini arayarak konu hakkında bilgi alabileceğiniz gibi bayiliklerimize uğrayıp ürünü test de edebilme ihtimaliniz vardır.

Cihazımız üstün kalitesinin yanı sıra 10 yıl garantisi olmasıyla da diğer cihazlardan ayrılır. Sizi ve sağlığınızı düşünen Royal Green su arıtma cihazı alarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Şebeke sularına karışan kirecin dışında musluklarımıza gelen sulara diğer çevresel atıklar, mikroorganizmalar karışarak bir çok hastalığı da beraberinde getirir. Bu hastalıklar hafife alınmayacak kadar insan vücudu için tehlike arz eden hastalıklardır.

Her evde bulunması gereken Royal Green su arıtma cihazını Amerikan bilim adamları insanlar için en kaliteli şekilde uğramış ve Nsf tarafından onaylanan bir cihazla evlerinize sunmuştur.

Sağlığınız için çeşme suyundan vazgeçin…

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı