Genel

Teknoloji Harikası Cihaz Royal Green

Günden güne gelişen teknolojinin imkanlarından sonuna kadar faydalanan Amerikan bilim adamları eşsiz bir sisteme damgasını vurmuştur. Şebeke sularının saçtığı hastalıklar, musluklara ulaşan sağlığa zararlı sular, mikrop barındırdığından günden güne insanların en büyük problemi haline gelmişti.

Bilim adamları da uzun uğraşlar sonrası Türkiye de de eşi benzeri bulunmayan bir yeşil teknoloji ile Royal Green su arıtma cihazını icat etmişlerdir. Royal Green su arıtma cihazları diğer arıtma cihazlarından üstün olarak 8 filtre kullanmıştır. Suda ki her türlü atıkları filtrelemiş taş, kum gibi meteryallerden arındırmıştır. Saf suya ulaşan Royal Green içilebilir su özelliğini koruyabilmek için tatlandırıcı filtresi ile suyu tatlandırarak yumuşak ağızda hoş bir tat bırakan bir su elde etmiştir.

Bir suyun sağlıklı olabilmesi için gereken mineralleri de suda tutarak ters ozmos sistemi ile suyu yüksek seviyede mineral dengesini korumuş 8.5 ph değerinde kaliteli bir suya ulaşmıştır. Royal Green su arıtma cihazı Nsf onaylı olup kalite standartlarının üzerinde bir cihazdır. Her daim hizmetinizde olan Royal Green teknik servis açısından da oldukça güvenilir bir cihazdır. Kullanıma başladığından itibaren 10 yıl garantisi vardır. Filtreleri oldukça kaliteli olup diğer cihazlar gibi sık değişime gerek yoktur. İnternet sitesinden ayrıntılı bilgi alabilir, istediğiniz cihaza internet üzerinden sahip olabilirsiniz.

Royal Green su arıtma cihazımıza telefonla ulaşarak da yetkililerden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Her evin şebeke suyunun basıncına göre ayrı ayrı düşünülüp geliştirilmiş filtreleri ve cihazı ile her eve uyumlu bir cihazdır. Sağlıklı ve kaliteli bir su içmek istiyorsanız bir telefon kadar yakınınızdayız. Su arıtma cihazı alirken araştırmacı ve Seçici olunuz. Araştırmalarınız sonucunda bizi tercih edeceğinizden şüphemiz yok… Usa markalı bu cihaza Türkiyede sahip olmanın tadını çıkarın…

"Sağlıklı su için Royal Greenle su için"

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı