Genel

Suda ki Sır

Rahatsızlıklarınızdan tamamen kurtulmak için içtiğiniz su bir mucizedir. Su bütün evrenin ve kainatın başlangıç noktasınıdır. Ve insanı varolmasında etmen olan en önemli maddedir.

Su olmadan ne yeryüzü, ne gökyüzü, hiç bir canlı olamazdı. Bedenin yüzde 70’i su ama beyinle birleştiğinde bu su anlam kazanıyor. Suyun beyinle ilişkisi yazımızda bu konuyu ele almıştık. Su bedene şifadır. Sözlerle suya frekans yükleyerek düşündüğün anda beyin onu tanımlayarak bir dalga boyu yayıyor ve sen suya doğru bakarak aklından birşeyler geçirdiğinde bunu kayda alıyor. Bütün bunlar düşünülerek içildiğinde, bedenin ihtiyacı olan bir işleve bürünüyor. “Beni hastalıklarımdan kurtarsın” diye içildiğinde bedene o şekilde aktarılıyor ve komutu yerine getiriyor. Kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı oluyor. Huzura kavuşmak, dertlerden kurtulmak için önce derin bir nefes almak, yaşam enerjisini bedene aktarmak sonra da bu düşüncelerle suyu içerek şifa bulmak mümkündür.

İnsanların huzura kavuşması için bedeni arındırmak çok önemli. Bir insana şifa olsun diye frekans yükleyerek verdiğimiz su, o kişinin bedenini temizler. Ruhunu dinlendirir. Pskolijisini olumlu yönde etkiler. Su bir nevi psko terapidir. Su dosttur, suya derdinizi anlattığınız da alıp götürür onunla sonsuza gider kimseden duyamazsınız sizi rahatlatır. Su büyüyü çözer, akıp gitmesini sağlar. Eve konulan bir kase su, bütün odalardaki negatif enerjileri yok eder.

Bedene doğru bir şekilde yüklendiğinde şifa aracıdır. Su, insanların sahip olduğu en güzel, değişken ve düşünceden etkilenen fiziksel maddedir. Eğer suyunuzu severseniz, o da sizi sever ve yolunuzda size yardım eder. Elementlerin arasında ki en sırlı olanı sudur. Su dertlilere deva, hastalara şifadır. Bilim adamları ve ilahiyatcıların en çok araştırdığı üzerinde durduğu bu sır canlılık aleminin en faydalı nimetidir. Su canlı ve farkındadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı