Genel

Bilim Adamlarının Mucizevi Buluşu Royal Green

Yaşamın ilk dönemlerinden beri su yaşamın temel kaynağıdır. İnsanoğlu bir damla sudan yaratılmıştır. Ve varolduğu günden bu tarafa en büyük ihtiyacı su oldu. Dünyanın her bir yanı sularla kaplıdır insanlarda su ihtiyacını yıllarca bu yeryuzundeki sulardan karşılamışlardır.

Denizler, göller, havuzlar vb. su birikintisi insanların yaşam kaynağı olmuştur. Zamanla insanoğlu çoğalan bir varlık olduğu için ihtiyaç artmış ve teknolojik gelişmeler çoğalmıştır. Gelişen teknoliji ve çoğalan insanlarla beraber iş ihtiyaçları artmış ve sanayiler kurulmuştur. Kurulan sanayi kuruluşları çevreye oldukça zarar vermiş sanayi bacalarından çıkan dumanlar, atıklar suları kirletmiştir. Çoğalan insan nüfusu ile beraber çevre atıkları, çöpler denizlere, göllere karışarak insanların içecekleri sular kirlenmiştir. Kirlenen sular insan yaşamını tehlike altına almıştır. Zamanla sulara karışan virüsler, mikroplar ciddi hastalıklara ve ölümlere yol açmıştır.

Özellikle sanayisi gelişmiş İstanbul gibi metropol şehirlerde sular tamamen içilmeyecek bir hal almıştır. İnsan ölümlerine kadar giden bu kirli sularla mücadele başlamış ve çözüm üretimine geçilmiştir. İlk önce musluklara takılan yumuşak filtreler icat edilmiştir. Bu suyun içilebilirliğini bir nebzede olsa artırmıştır. Kireci ve taşları, tortuları tutmuş fakat küçük mikroplari kumları ve hastalık yapan küçük mikroorganizmaları arıtmaya gücü yetmemiştir.

Bunu fırsat bilen Çin bilim adamları su arıtma cihazı icat ederek ucuz maliyetli tezgah altı sistem su arıtma cihazları icat ederek piyasaya sunmuştur. Bu arıtma cihazları musluk ağzına takılan yumuşak filtrelerden farksız para tuzağı ürünlerdir. Ucuz etin yahnisi yenmez. Uyguna mal edeceğim diyerek alınan ucuz ürünler insan sağlığını riske atar. Bunun gibi bir çok arıtma cihazı üretilmiştir. Ama bu cihazları alirken de çok dikkatli olmak gerekir. Gerçekten sağlıklı su arttığına emin olmanız gerekir.

Son olarak Amerikan bilim adamları sağlıklı su üzerinde yoğunlaşmış en kaliteli cihazı üretmek için teknolojinin imkanlarından sonuna kadar yararlanmış ve Türkiyede bir ilk olan Royal Green soft su arıtma cihazını icat etmiştir. Royal Green soft su arıtma cihazı 8 filtresi sayesinde en kaliteli suya ulaşmıştır. 8.5 ph değeriyle minealli suyu evlerimize ulaştırmıştır. Royal Green soft Türkiye de bir ilk olan yeşil teknoliji ile üretilmiştir. Bol minerala sahiptir. Diğer cihazların aksine 8 adet filtreye sahiptir. Her filtresinde suyu mikroplardan arındırır. Kumdan, taştan, tortulardan gözle görülemeyecek kadar küçük mikroplardan arındırır ve saf suya ulaşır. Bilindiği üzere saf su tatsız, kokusuz bir sudur. Bu suda sert İçmesi zordur.

Royal Green soft modeli tatlandırıcı filtresi ve mebran filtresiyle suyu tatlandırarak yumuşak ve ağızda hoş tat bırakan bir suya ulaşmıştır. Royal Green soft sizi ve sağlığınızı düşünerek en kaliteli suyu evlerinize sunmuştur. İstanbul başta olmak üzere her ilde tercih edilen bu sistem günden güne büyümüş ve nsf onaylıdır. Kalite standartlarının üzerinde ve sağlıklı bir suya bende sahip olmalıyım diyorsanız 10 yıl garantili bu cihazımız tam size göre bir cihaz. Sağlık parayla satın alınamaz hem bütçenizi hem sağlığınızı düşünerek icat edilen bu cihaz özellikle bebekli evlerin vazgeçilmezidir.

Rosu ile suyun tadına doyamayacaksınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı