Genel

Royal Greenin Adı Suyun Tadı

Royal Green Soft modeli 8 filtreli su arıtma cihazı Türkiye'de bir ilk Yeşil Teknoloji kullanılmıştır. Bir parçası değil tüm parçaları NSF, Water Quality ve FDA onaylı dır. 1 Yıllık filtre hediye, Ücretsiz kargo ve montaj özel amaçlı filtreler şeffaf üretilmiştir. Kullanılan organik ham madde plastik numarası PP5 dir. 75 GPD USA Malı Filmtec Membran Filtre Kullanılmıştır pompasız ters ozmos su arıtma cihazı.

Toplam 8 aşama Mineral, Alkalin ve Detox filtre içerir. Yüksek oranda mineralli ve 8.5 pH seviyesinde su sağlar. Elektrik gerektirmez. Royal Green soft modeli su arıtma cihazı dünyanın tek USA 8 filtre içeren su arıtma cihazı ters ozmos teknolojisi sayesinde mümkün olan en değerli ve sağlıklı suyu elde etmenizi sağlar. Pentek alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 8.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır.

Royal Green su arıtma cihazı adını tüm dünyaya duyurmuş bir cihazdır. Adıyla kendinden oldukça söz ettiren bu cihaz Türkiyede bir ilk olmasıyla gönülleri fethetmiştir. Çünkü insan sağlığını oldukça düşünen ve titizlikle bu cihazı icat eden Amerikan bilim adamları kendi ülkelerinde sağlığa çok önem veren insanlardır. Amerikada ki insanların yaşam süresi diğer ülkelere oranla daha fazladır. Çünkü yaptıkları icat ettikleri ürünlerde sağlık ön plandadır. Yediklerine, içtiklerine ve kullandıkları ürünlere çok önem veren Amerikanlar en büyük sağlık problemi olan kirli suylada büyük uğraşlar sonucu başa çıkmış ve Royal Green su arıtma cihazını tasarlamıştır.

Ro suyu farkeden Türk firmalar bu cihazı ülkemize getirirerek Türkiyenin de sağlıklı suya ulaşmasını sağlamıştır. İçinde mi mineral filtre sayesinde tadına doyamayacağınız bir su musluklarınıza ulaşır. Tatlı ve yumuşacık olan bu su özellikle evlerin vazgeçilmezidir. Tatlı ve ağızda tatlı bir tat bırakan bu su, su içmekte zorluk yaşayan kişilerin alışkanlığı haline gelecektir. Özellikle çocuklu evlerde kesinlikle tercih edilmesi gereken bir cihazdır. Çocukların bağışıklık sistemi daha hassas olduğu için hastalanma oranları yetişkin insanlara göre daha fazladır. Küçük yaşta ki çocukların vücuduna yeteri kadar mineral ve vitaminlerin girmesi şarttır. Buda ancak sağlıklı ve mineralli bir su ile mümkündür. Royal Green su arıtma cihazı suyu arıtırken gerekli mineralleri suda bırakır. Bol mineralli su içebilmemiz için Çift mineral filtresi sayesinde üstün bir cihaz icat etmişlerdir.

Royal Green bilinen cihazların üstünde 8 filtreye sahip bir cihazdır. Adını tarihe yazacak bu cihaz tadıyla da çok konusturacaktır. Doya doya su içmek için Royal Greeni seçin. Siz siz olun sağlıksız sulara boş para harcamayın çünkü ne para kolay kazanılıyor nede sağlık. Parayı kazansanız dahi o parayla ne yazık ki sağlık parayla satın alınmayacak kadar değerli…

Sağlığınızı riske atmayın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı