Genel

Hayatınıza Renk Katın, Royal Greenle Canlanın

İnsanlar sabah kalkıp gözlerini açtıkları andan itibaren suya gereksinim duyarlar. Sabah ilk gözümüzü açtığımız da kendimize gelip canlanabilmek için yüzümüzü yıkarız. Su hayatın en önemli maddesidir. Bu mucizevi suda bir çok sır vardır. Su şifadır. Antibiyotiktir. Suya ne kadar değer biçsek azdır. Su canlıdır. Akışkandır. Temizlik ve saflıktır.

Ancak günümüz de gitgide suyun kıymeti kalmamaktadır. En büyük sorunlardan biri olan şebeke suyunda ki kirlilik insanların hayatını olumsuz etkilemektedir. Su olmazsa insanların eli ayağı durur. Suyun olmadığı bir hayat düşünülemez. Yemede, içmede, temizlikte, çamaşırda, bulaşıkta , banyoda,lavobada her alanda suya ihtiyaç vardır. Pisliğin arınması su ile mümkündür. Fakat sular pis ise ne ile arınır. Kirli suları arındırmak için yıllarca canla, başla mücadele edilmiştir. Bir çok bilim adamı bunun üzerinde testler yapmış icatlar geliştirmişlerdir. Filtreleme sistemleri ile az da olsa suları içilebilir hale getirmişlerdir. Fakat bu filtreleme sağlıklı su için yeterli gelmemiştir. İnsanların sağlık problemleri günden güne artmış. Su büyük problemlere yol açmıştır. Kirli sular direk böbreklere etki ederek böbrek hastalıklarına yol açmış hatta kansere kadar giden rahatsızlıklar boy göstermiştir. İdrar yolu enfeksiyonlarının da en büyük sebebi kireçli sulardır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber kurulan sanayi ve kuruluşları çevreyi ve suları aşırı derecede kirleterek suyun değerini kaybetmesine sebep olmuştur.

Gelişen teknolijilerden yararlanan Amerikan bilim adamları efsane bir buluşla kendilerinden oldukça söz ettirmişlerdir. Royal Green soft adını verdikleri au arıtma cihazı ile dünyanın dört bir yanında ki sağlıksız su sorununa çözüm getirmişlerdir. Türkiye de de en çok tercih edilen bu cihaz insan sağlığı üzerinde durarak suyu 8 filtreden geçirmiş içerisine karışan her türlü toz, toprak, taş, kum, kil, kireç ve buna benzer maddeleri ayrıştırmıştır. İnsan sağlığını tehlikeye atacak mikroplardan suyu arındırarak saf suya ulaşmıştır. Saf su tamamen herşeyden arınmış sudur ama insan sağlığı için mineralli su içmek gerekir. Royal Green soft 8.5 ph değerinde su ve mebran fitreleriyle bol mineralli bir su ile bu tanımı da karşılamıştır. Piyasadaki su arıtma cihazları bu cihazın yanında minimum düzeyde su artırır. Royal Grren insan bütçesini düşünerek aşırı derecede maliyetli bir cihazla karşınıza gelmemiş aksine her bütçeye uyacak bir cihazla herkesin sağlıklı su içmesini hedeflemiştir.

Yeşil teknoliji ile geliştirilen Royal Green Türkiye de bir ilktir. Her eve uyacak filtreleri ile suyun basıncına göre geliştirilmiş ayrı ayrı cihazları vardır. 7/24 hizmet veren bu kuruluş internet üzerinden satışa sunulmuş ve herkesin evindeki yerini almayı başarmıştır. %de 100 müşteri memnuniyetine sahip bu cihazı almayan kalmasın diye kampanyalar düzenleyen Royal Grren su arıtma sitemizi takip edin hayatınıza renk katın sağlıklı su içerek canlanın…

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı