Genel

Neden mi Royal Green?

Royal Green Soft modeli 8 filtreli su arıtma cihazında Türkiye'de bir ilk Yeşil Teknoloji kullanılmıştır. Bir parçası değil tüm parçaları NSF, Water Quality ve FDA onaylıdir. Buda su aritma cihazı diğer aritma cihazlarından ayıran kaliteli kılan özelliğidir.

Neden Royal green soft derseniz 8 filtreli aritma sayesinde size en son ulaşan suyun en saf temiz haliyle iletilmesini sağladığı için tercih edildiğini söyleyebiliriz. Çünkü sağlıklı su üreten su arıtma cihazları oldukça azdır. Tezgah altı bu sistem ters ozmoz özelliği ile sudaki ağır kimyasalları ayrıştırır ve en temiz haliyle musluklara ulaştırır. Amerikan bilim adamları işinin ehli…

Royal green soft modeli hem insan sağlığını hem bütçenizi düşünerek tasarlanmis usa markali bir üründür. Uluslararasi standartlarda gelişmiş, kalite standartlarının üstüne çıkmış olması sizi daha çok etkileyecek ve herkesin evinde yerini alacaktir. Herkes için tercih edilen bir marka olmasının yanı sıra asıl neden su arıtma Cihazı tercih etmeniz gerektiğinden bahsetmek istiyorum. Özellikle çocuklu evlerin vazgeçilmezi olan su arıtma cihazını Çeşme sularından kurtulmak temiz bir su içmek isteyen herkes tercih etmelidir. İnsan sağlığı ilk prensip olup bu cihaz tamamen insan sağlığını düşünerek tasarlanmış ve size sunulmuş bulunmaktadır. Çeşme sularında ki kir, kireç, ve suya karışan diğer mikroorganizmalardan arınıp musluklara ulaşmaktadır. Maliyeti de insan bütçesine uygun olup herkesin faydalanması sağlanmaktadır. Royal Green soft 8 filtresi ile 5 Filtreli cihazları geride bırakmış ve suyun tadına doyulmaz haliyle karşımıza çıkmıştır. 8.5 ph değeri ile bol mineralli bir su arıtarak Nsf onayı almış ve arıtma cihazları arasında 1. Sıraya oturmuştur.

Sağlık herşeyin başıdır ve sağlığınız elinizden gitmeden sağlıklı su arıtma cihazına ulaşın. Hayat kısa tadını Royalle çıkarın….

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı