Genel

8.5 Ph Değerinde Suya Kavuşmak Artık Çok Kolay

Günümüz de sağlıklı suya ulaşmak oldukça zorlaşmıştı. Önceden insanlar Çeşme suları ile su ihtiyaçlarını giderirlerdi. Şebekeye gelen su temiz kaynak sularıydı. İnsan nüfusunun atmasıyla beraber işsizlik oranı da doğru orantıda artmıştı. İşsizliğin artmasıyla beraber yeni fabrikalar, sanayi kuruluşları, tekstiller açılarak insanlara iş imkanları sağlandı. Bu kuruluşlardan çıkan dumanlar, kimyasal atıklar, tekstildeki kumaş parçaları, çöpler hem çevreyi, hem doğayı, hemde suları kirletmiştir.

O temiz içilebilir kaynak suları zamanla atıklar sebebiyle kirlenerek musluklarımıza sağlıksız su olarak gelmiş ve insan sağlığını olumsuz yönde etkilemiştir. İnsanlar sağlıksız suları içtikce hastalık oranları da artmaya başlamıştır. İnsanlar da sağlıklı su arayışına girmiştir. Sağlıklı su mineralli ve en az 7- 8 ph değerinde olması gerekir. Bu suya ulaşmak ise çok zorlaşmıştı. Bilim insanları hastalıkların çoğalması ile beraber filtre geliştirmeyi düşünmüş ve yumuşak musluk filtreleri ile suyu arıtmayı denemişlerdir. Bu sudaki kumu, taşı tutmayı başarsa da sağlıklı su haline getimeyi başaramamıştır.

Gelişen teknoloji sayesinde su arıtma cihazları icat edilerek sular sağlıklı hale getirilmiştir. Filtreleme sistemi ve ters ozmoz sayesinde sular her türlü mikroorganizmalardan arındırılarak musluklara temiz içilebilir şekilde gelmiştir. Bir çok arıtma cihazı piyasaya sunulmuştur. Hangisi en kalitelisi diye soracak olursanız bizim size tavsiyemiz tabiki Royal Green… Çünkü Royal Green su arıtma cihazı ile 8.5 ph değerinde suya kavuşacaksınız. Suyun 8.6 ph değerinde olması demek en kaliteli suya siz sahipsiniz demektir. Royal Green diğer cihazlardan üstündür bunu kanıtlamış ve Nfa onayı almıştır. Türkiye de bir ilk olan yeşil teknolojiye sahiptir. Usa markalı bu cihaz herkes tarafından tercih edilerek %de 100 müşteri memnuniyetine sahip olmuştur.

Royal Green her eve her bütçeye uyumludur. Organik modelleri ile organik sağlıklı suya ulaşmak hayal değildir. Sizde sağlığınızı düşünüyor önem veriyorsanız bir tık kadar yakınınızdayız. Sağlık parayla alınmayacak kadar değerlidir. Biz sizin sağlığınızı düşünerek size uygun cihaz tasarlayarak en kaliteli suyla sizi buluşturduk. Evinizin su basıncına göre farklı modeller tasarlayarak suyun ph değerini yükselttik ve en sağlıklı suyu ürettik. Bol mineralli ve özellikle bebekli evlerin vazgeçilmezi olan Royal Green su arıtma cihazını kullanmaya başladığınız da şimdiye kadar kullanmadığınıza pişman olacak ve lezzetli su içmenin tadına doyamayacaksınız. Royal ile sağlıklı günlere…

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı