Genel

Dünyaca Ünlü Marka Royal Green Su Arıtma

Artık dünyada ismini duyurmuş olan Royal Green Türkiye de de bir ilk teknolojidir. Royal Green su arıtma cihazı tam puan almış ve müşteri isteklerini göz önünde bulundurarak en kaliteli suya ulaşmayı başarmıştır. Royal Green su arıtma cihazı sağlık standartlarını düşünerek tasarlanmış ve saf suya ulaşmayı başarmıştır.

Peki nedir bu Royal Green?

Royal Green Türkiye de bir ilk olan yeşil teknoloji ile geliştirilmiş su arıtma cihazıdır. Sağlıklı ve temiz suya ulaşmak için çabalayan insanlara ışık olmuş ve en kaliteli suyu ulaştırmayı başarmıştır. Royal Green su arıtma cihazı 8 filtreli bir sistemdir. Bu yönüyle piyasada ki arıtma cihazlarının üzerine çıkmıştır. Piyasada ki su arıtma cihazları genelde 5 filtreden oluşur. Royal Green ise 8 filtreli sistemi ile en ince ayrıntısına kadar suyu arıtarak evlerimize ulaştırır. 8 aşamada sudaki kimyasallardan suyu arındırır, kum taş gibi meteryalleri arıtır, gözle görülemeyecek kadar küçük mikroorganizmaları ayrıştırır. Saf suya ulaştırır. Saf su ağır tatsız ve kokusuz bir sudur. Bu suyu içmek zor olacağından Royal Green bünyesinde ki mineral filtreleri ile 8.5 ph değerinde su arıtır. Post karbon filtreleri sayesinde suyun tadını düzenler ve tatlı bir su içmenize yardımcı olur. En ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmış bir cihazdır. 8.5 ph değerinde ki su kaliteli su anlamına gelir. Bir suyun maksimum ph değeri 7- 8.5 civarıdır.

Royal Green de 8.5 ph değerinde ki suya ulaşmayı başarmıştır. Bu başarılarının sonucunda Nsf onayı almış ve heryerde ismini duyurmuştur. Türkiyenin dört bir yanına hizmet eden Royal Green internet üzerinden satışa sunulmaktadır. Her daim 7/ 24 hizmet ve her türlü sorularınızın cevabı için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Su sağlıkla paraleldir. Ne kadar sağlıklı du içerseniz o kadar uzun ve sağlıklı bir yaşam sürersiniz. Her eve, her işe her yere taktırabileceğiniz bir cihaz ile hizmetinizde olmaktan gurur duyarız.

Royal Green ile sağlıklı olmak sizin, sağlıklı suyu üretmek ise bizim işimiz…

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı