Genel

Sağlığını Düşünen İnsanların Tercihi Royal Green

Royal Green su arıtma cihazı sağlığını düşünen insanlar için tasarlanmış ve üstün teknoloji ile geliştirilmiş bir cihazdır. Her eve her bütçeye uygun modelleri vardır. Organik su arıtma cihazı olarak isminden oldukça söz ettirmiş ve satış rekorları kırmıştır. Royal Green özellikle çocuklu evlerin vazgeçilmez cihazıdır. Çünkü içerdigi mebran filtreler ile yüksek mineralli ve 8.5 ph değerinde su üretmiştir. 

Royal Green su arıtma cihazı sağlık için çok özenle tasarlanmış ve saf suyu elde edene kadar artııştır. Saf suyun ağırlığı üstünde bulunan 8 filtre ile yumuşatılmış post karbon filtreleri sayesinde tatlandırılarak hem sağlıklı hem yüksek mineralli hemde tatlı bir su elde edilmiştir. Aranan tüm özellikler bir cihazda toplanınca haliyle en çok tercih edilen su arıtma cihazı olmayı da başarmıştır.

Siz ve sağlığınız bizim için çok kıymetli siz ne kadar sağlıklı olursanız sizden sonraki nesilde o kadar sağlıklı olur. Amerikan marka bu cihaz sayesinde artık uzun ömürlü olmak zor değil çünkü Amerikan insanları sağlığına çok önem veren ve ortalama yaş ömrü uzun olan insanlardır. Bunun sebebi yedikleri içtikleri herşeyin kalitesine dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır. Royal Greenide bu düşünce ile tasarlayan bilim adamları heryere bu cihazı ulaştırmışlardır. Bizde Türkiye de satışını yaparak kendi sağlığımız için en kalitelisi olduğuna inandığımız Royal Green su arıtma cihazını evlerinize ulaştırıyoruz. 

Her eve uygun olan modelleri vardır. Pompalı pompasız basınca göre değişen modeller, kapalı kasa açık kasa içeriğine göre değişen modellerdir.

Royal Greenin bir modeli olan Royal Green elit plus 9 aşamalı akıllı su arıtma cihazından bahsetmek istiyorum.

Royal Green Elit Plus Dijital Ultra Alkali Su Arıtma Cihazı

Royal Green Serisi Royal Elit Plus 9 Filtreli USA Su Arıtma Cihazı Türkiye’de bir ilk Yeşil Teknoloji Kullanılmıştır. Bir Parçası Değil Tüm Parçaları NSF Water Quality FDA Onaylıdır. Ücretsiz Kargo Özel Amaçlı Filtreler Şeffaf Üretilmiştir. Kullanılan Organik ham madde plastik numarası PP5 dir.

Dünyanın en akıllı, pompalı, dijital göstergeli ters ozmoz su arıtma cihazı olan Royal Elit Plus Dijital 9 aşaması içerir. Mineral, Alkalin ve Detox filtreleri sayesinde yüksek oranda faydalı mineralleri ekler ve 8,5pH seviyesinde  ultra alkali su sağlar. Alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken 8,5 pH seviyesinde alkali su elde etmeyi sağlar. Detox filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır. Dahili pompası sayesinde tazyikli su elde etmenizi sağlayan  Elit Plus Dijital modelini düşük su basıncı olan çevrelerde rahatlıkla kullanılabilir.

 • Ürün Özellikleri:

 •  9 Aşama filtrasyon içerir.
 • 100 GPD Dow Filmtec Membran 360 Litre 24 Saatte Su Üretimi
 • Bilgisayarlı microçip teknolojisi içerir.
 • Üretilen suyu saniye saniye analiz ederek sonuçları ekrana yansıtır.
 • Arıza oluşması durumunda kullanıcıya arıza nedenini bildirir.
 • Her kullanımdan sonra kendini 7 saniye ters yıkayarak optimum filtre ömrü sağlar.
 • Otomatik ters yıkama komutu özelliği.
 • Mineral filtre ile yüksek oranda mineralli su elde edilir.
 • Pentair (Pentek) Alkalin filtre içerdiği doğal taşlar sayesinde 8,5 pH seviyesinde su sağlar.
 • Detox Filtre vücutta toksinlerin birikmesini engeller.
 • Uv Filtre ile suyu dezenfekte eder ve Ultra mineralli ve alkali su üretir.

Tüm filtrelerde doğal mineraller kullanılmış olup herhangi bir yapay madde ve tatlandırıcı kullanılmamıştır.

Sudaki mineralleri tanır ve ihtiyaç duyduğu mineralleri suya katarak mineral bakımından daha zengin ve kaliteli olmasını sağlar

Pentair (Pentek) Alkalin filtresi sayesinde suyun pH seviyesini 8.5pH a yükselterek yüksek ph lı su içmenin ayrıcalığını hissettirir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı