Genel

Royal Green Su Arıtma Şikayet ve Yorumlar

Royal Green su arıtma 8 filtreli ve 8.5 ph değerinde alkali su üreten bir cihazdır. Usa marka bir cihaz olup Türkiye de ilk ve tek yeşil teknoloji kullanılmıştır. En kaliteli marka zaten Amerikan marka cihazlardır. Üretilmeye başladığı andan itibaren insan sağlığı göz önünde tutularak imal edilir.

Royal Green su arıtma cihazı Türkiyenin en kaliteli su arıtma cihazları arasındaki yerini ilk sırada almıştır. Diğer cihazların üstünde performansı ile müşteri memnuniyetini her geçen gün katlayarak günümüze ulaşmıştır. 9 aşamalı Royal Green elit modeli ile sınırları zorlamış ve muhteşem akıllı bir cihaz elde etmiştir.

Royal Green özellikle hassas sağlık sorunu olan ve bebeği olan evlere ulaşmayı amaçlamış insan sağlığı herşeyin önünde gelmiş ve suyun tadını kalitesini yerinde hizmete sunmuştur.

Royal Green her eve uygun modelleri ile her evdeki yerini almıştır. Pompalı ve pompasız modelleri ile suyun basıncına göre tercihe sunulmuştur. Kapalı ve açık kasa modelleri ile görsel olarak farklı tercihler sunarak müşterinin zevkine bırakılmıştır. 

Ücretsiz servis ve montaj imkanları ile müşteri memnuniyetini %de 100 kazanmıştır. Royal Green 10 yıl garantili olup tüm parçaları NSF onaylıdır. 

Müşteri görüşlerine oldukça önem veren Royal Green montaj sonrası belli aralıklarla müşterileri arayıp memnuniyetlerini şikayetlerini dinleyerek çözüm bulmuş en kaliteli imkanları sunmuştur.

İnsan yapımı bir cihaz olduğu için ufak tefek sorunlarla karşılaşılması muhtemeldir. Fakat Royal Green olarak cihazımızın sonuna kadar arkasında durarak her türlü şikayet açık bir firma olmayla beraber müşterilere en kaliteli hizmeti sunarak şikayetlerini gidermeyi başarmışızdır. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği firma olmamızın en büyük sebebi ürünü sattık bitti deyip geri çekilmeyip sonuna kadar arkasında durmamız olmuştur.

Sağlığını düşünen herkesin tercih etmesi gereken Royal Green size hizmet vermekten gurur duyar. İnternet üzerinden gerçekleştirdiğimiz satışımız farklı ödeme seçenekleri ile sizi ve bütçenizi de koruyarak hizmet vermektedir. Deneme şansı olan bu cihazı kesinlikle denemenizde fayda var. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. İyonize alkali su yapan cihazınız var mı
  Varsa filtrelerinin metalik özelliği nedir
  İyonize ederken ki filtreden bahsediyorum

  1. ionizer platin plakalarla suyun orp değerini düşüren ve ph ayarlaması yapan alkali ionizer cihazlarını biz satmıyoruz. bunun yerine -50 ila -250mv orp değerine düşüren ters ozmoz alkali su arıtma cihazları mevcuttur. ionizer işlemini yapan filtre ise FDA ve NSf tarafından onaylıdır. https://www.rosuaritma.com/urun-kategori/royal-green-serisi/ buradaki modelleri inceleyebilirsiniz. https://www.rosuaritma.com/wp-content/uploads/2018/10/orp_test.jpeg bu adresten de orp testine bakabilirsiniz. NMR testi için bu link https://www.rosuaritma.com/pdf/biocera_water_nmr_testi.pdf mineral testi için ise buradan https://www.rosuaritma.com/wp-content/uploads/2018/10/mineral_test.jpeg bakabilirsiniz efendim.

   Biocera-A’nın FDA Akut Oral Toksisite Testi Akut Oral Toksisite Testi Görüntüle FDA Cihaz Listeleme Veritabanı Klinik kimya Biocera Doğal Alkali Su Arıtma GörüntülFDA Cihaz Listeleme Biocera Topu, Alkali Filtre, Biocera Doğal Alkali Su Arıtma, Görüntüle FDA Biocera Sertifikası FDA Kaydı Görüntüle

   BIOCERA , NSF Uluslararası NSF / ANSI Standard 42’den onaylanmıştır. Görüntüle nsf.org web site linki

 2. Merabalar. Su arıtma ile ilgili uzun araştırmalarım sonucunda Royal green Elite almaya karar verdim. Öncelikle araştırma sürecinde kafamdaki tüm sorulara yanıt veren ve benim için en önemlisi ‘ devamında birçok su arıtma cihazı pazarlamacılari gibi beni taciz edercesine aramadıkları, ve hatta hiç aramadıkları 😉 için öncelikle ümit beye teşekkür ediyorum bu birincisi.
  İkinciside cihazı aldıktan sonra montaj için gelen ustamız da gayet işinin ehli ve olaya hakim. İletişimide başarılı.
  Üçüncüsü ve en önemli kısmı cihazın performansı. Ürünü aldığımdan beri elimde ph metre ile geziyorum ve süreçte de birçok suyu kendi suyumla kıyaslama fırsatı buldum tabiki ( çeşme suyu, damacana suyu, başka marka arıtma suyu vss .). Açık ara en iyisi Royal Green. Net. Başka marka ürün kullanan komşularımız bizim suyun içiminin daha güzel olduğunu söylediler. Bu arada ph 9.5 bu marka ile ilgili edindiğim izlenimler şimdilik bunlar. Herkese yüksek ph lı , güzel içimli sular içmeleri dileğiyle..

 3. En son marketten aldığım hazır suyun damakta bıraktığı kötü tat tan sonra artık bir arıtma cihazı almanın zamanının geldiğine kanaat getirdim. Uzun araştırmalarım sonucunda bu cihaza kadar verdim. Ve bu kararımın her geçen gün ne kadar yerinde ve doğru karar olduğunun mutluluğu içindeyim. Tavsiye ederim. Ayrıca Ümit beyede ilgileri için teşekkürler.

  1. merhaba Özay bey, satışlarımızda adınıza kayıtlı bir fatura bulunmamaktadır. Önce cihazımızı satın alıp sonra yorum yapmanızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı