Genel

Royal Green Lüx Pump Su Arıtma

Su tüketiminde sağlıklı suya ulaşmak için çok fazla para harcamaya gerek yoktur. Kaliteli su elde etmek için Royal Green Lüx Pump Su Arıtma cihazının kullanımı ile insan sağlığı için gerekli tüm mineralleri içinde barındıran ama aynı zamanda tamamen hijyenik su elde etmek mümkün olmaktadır.

Royal Green Lüx Pump Su Arıtma cihazı içerisinde bulunan 8 aşamalı filtre özelliği sayesinde 8.5 pH seviyesinde su elde edilmektedir. Bu model su arıtma cihazı ile her seviyeden basınçlı sudan tazyikli su elde edilmesi sağlanmaktadır.  Kapalı kasa ve tezgah altı özelliği ile mutfaklarda yer kaplamayan su arıtma cihazı her evde güvenle kullanım için gereklidir. 

Royal Green Lüx Pump Su Arıtma Cihazının Teknik Özellikleri

Günlük hayatta güvenerek sağlıklı su tüketimi için su arıtma cihazının kullanılması gereklidir. Bu konuda su arıtma cihazları içerisinde en iyi özelliklere sahip olan ve kullanım ömrü en uzun olan ürünler tercih edilmektedir. Royal Green Lüx Pump Su Arıtma tüm bu özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Royal Green Lüx Pump Su Arıtma cihazının teknik özelikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

8 aşamalı filtrasyon teknolojisine sahiptir

Detox filtre özelliği bulunmaktadır.

Filtrelerinde doğal mineraller bulunmaktadır, yapay tatlandırıcı bulunmamaktadır.

Alkalin filtresi sayesinde suyun pH seviyesini 7-8.5pH a yükselterek sağlıklı su içimi sağlamaktadır.

8 litre  NSF Onaylı Çelik Su Tankına sahiptir.

75 GPd Filmtec Membran filtre ile günlük 280 litre su üretim kapasitesine sahiptir.

Royal Green Lüx Pump Su Arıtma Cihazının Kullanımı

Musluktan akan suyu hayatın her aşamasında güvenli bir şekilde kullanıma hazır hale getiren Royal Green Lüx Pump Su Arıtma cihazı mutfaklarda kapalı kasa ve tezgah altın montajı ile oldukça pratik bir kullanıma sahip bulunmaktadır. Alkalin, Mineral ve Hindistan Cevizi filtreleri sayesinde yüksek kaliteli içme suyu elde edilmesine yardımcı olan bu cihazın sahip olduğu inline filtre sistemi ile filtresinin değişiminde büyük kolaylık sağlanmaktadır. Filtre değişimi sayesinde de bu cihaz  uzun ömürlü kullanıma sahip olmaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı