Genel

Sağlık Para İle Satın Alınmaz

İnsan sağlığı her şeyden önce gelir. Çünkü parayla alınamayan tek şey sağlıktır.insan sağlığını kaybettiğinde servetini dahi gözü görmez çünkü herşey gelip geçicidir. Sağlığını kaybeden insan herşeyini kaybetmiş demektir

Sağlıklı olmak içinde başta sağlıklı beslenmek daha sonra spor ve bol su tüketmek gelir. Bol su içmek kadar suyun temiz ve ph seviyesinin yüksek olması gerekir.

Su besinlerin sindirimi, emilim ve hücrelere taşınmasında, Hücre, organ ve dokuların düzenli çalışmasında, Zaralı maddelerin vücuttan atılmasına, Vücut ısısının denetiminde ve daha sayılamayacak kadar çok işleve sahiptir.

Su, bilinen tüm yaşam biçimleri için gerekli ve vazgeçilmez olan tatsız ve kokusuz bir maddedir. Su, canlıların yaşaması için hayati bir öneme sahiptir. Küçük miktarlarda çıplak gözle bakıldığında renksizdir. Dünya üzerinde farklı şekillerde bol miktarda bulunur.

Yağışlar ile yeryüzüne inen sular bilinçsiz tüketilirse kuraklığı beraberinde getirir. Susuz bir hayat düşünebilir misiniz. İnsanın susuz bir gün bile geçirmesi mümkün değilken suyun olmadığı bir yaşam düşünülemez. Sularımıza sahip çıkmalıyız. Boşa israf etmemeliyiz. Bugün bol bulduğumuz suya yarın muhtaç olabiliriz. 

  • Sağlıklı su içmek istiyorsanız muhakkak bir su arıtma cihazı temin ediniz. Su arıtma cihazının da kaliteli olması sağlıklı su içebilmeniz için baş etkendir. Royal Green su arıtma cihazı sayesinde bu artık mümkün Royal Green su arıtma cihazı sistemli su arıtma cihazlarından çıkan suya özel tasarlanmış 6-7-8. aşama filtreler sayesinde suyu gerekli mineraller eklenerek en sağlıklı suyu üretir. Pentek marka alkali filtre sayesinde 8-8,5pH su elde ederken Omnipure marka hindistan çevizi filtresi ile suya eşsiz bir lezzet ve tat katar. Bioseramik (Detox) filtresi ile suyun içerisindeki oksijini açığa çıkartır ve suyun her daim taze olmasını sağlar.
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı