Genel

Royal Green Soft 8 Filtreli Su Arıtma Cihazı

Su tüketimi insan yaşamı için oldukça önemlidir. Bu sebeple her insanın günlük belli bir miktar su tüketmesi sağlığı için gereklidir. Su tüketimi sırasında tüketilen suyun sağlıklı olmasına da özen gösterilmelidir. 


Royal Green Soft 8 Filtreli Su Arıtma Cihazı ile sağlıklı su tüketimi için gerekli olan özelliklere sahip suyu elde edebilmek mümkündür. Bu model su arıtma cihazında Türkiye’de ilk olan “Yeşil Teknoloji” özelliği kullanılmaktadır. Bu su arıtma cihazının üretiminde kullanılan tüm malzemeleri NSF, Water Quality onaylı olarak üretilmektedir. Bu model su arıtma cihazlarında filtreler şeffaf olarak hazırlanmış ve filtrelerin üretiminde kullanılan hammaddenin plastik numarası en güvenilir plastik olarak kabul edilen PP5 olarak belirlenmiştir.

Royal Green Soft 8 Filtreli Su Arıtma Cihazı dünyada tek olan USA 8 filtre içeren ters ozmos kullanılan arıtma cihazıdır. Ters ozmos teknolojisi ile bu arıtma cihazlarında çok sağlıklı bir su elde edilmesi sağlanmaktadır. 

Royal Green Soft 8 Filtreli Su Arıtma Cihazının Teknik Özellikleri

Royal Green Soft 8 Filtreli Su Arıtma Cihazı teknik özellikler olarak oldukça ileri teknoloji ile hazırlanırken bir taraftan da dünyada ilk kez kullanılan bazı özelliklere sahip olarak üretilmiştir. Filtresi 75 GPD Amerikan Malı Filmtec Membran Filtre olarak kullanılmıştır.  Ters ozmos özelliği ve “Yeşil Teknoloji” özelliği bu arıtma cihazını oldukça değerli kılmaktadır. Ayrıca 8 aşamalı Mineral, Alkalin ve Detox özelliği ile de suyun asli özelliğini korumasına yardımcı olunmaktadır. Mineral açısından oldukça zengin olan suyun pH seviyesini de 8.5 seviyesine getirmektedir.

Royal Green Soft 8 Filtreli Su Arıtma Cihazının Kullanımı

Royal Green Soft 8 Filtreli Su Arıtma Cihazı mutfakta çok fazla yer kaplamayan 12 litre su deposu kapasitesi ile tezgah altı olarak monte edilmektedir. Cihazın filtre kısmı şeffaftır ve suyun nasıl temizlendiği dışarıdan izlenebilmektedir. Bu model su arıtma cihazının musluğu da Avrupa tipi musluk olarak monte edilmektedir. Oldukça kaliteli olan su arıtma cihazının filtreleri değişebilmektedir. Bu özelliği sayesinde oldukça uzun süre kullanımı mümkündür.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı