Genel

Royal Green Lüx Pump 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Royal Green Lüx Pump 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı, sınıfının en iyi su artıma cihazları arasında yer almaktadır. İçeriğinde bulunan 8 aşamalı filtre özelliği sayesinde PH seviyesi yüksek içimi lezzetli bir su kalitesi ortaya koyar. Bu doğrultuda alkali su olarak isimlendirilen son derece sağlıklı bir suyun musluğunuzdan akmasını sağlar. 

Filtrelerinde bulunan Hindistan Cevizi, Mineral ve Alkalin sayesinde yüksek kaliteli bir suyun mutfağınızdan 7/24 akmasını sağlar. Bütün bunların yanı sıra tasarımsal özelliği ile ön plana çıkan bu ürün, suyun mineral açısından zenginleşmesini de sağlamaktadır.

Royal Green Lüx Pump 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı Özellikleri

Royal Green Lüx Pump 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı, ileri teknoloji ürünü olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Ürün çalışma prensibinde elektrik gereksinimi istemediği için çevreye karşı da son derece duyarlı bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Ürünün özelliklerini aşağıdaki gibi sıralamak mümkün olmaktadır;

Günlük 280 litre su üretim kapasitesi

8 litre çelik su tankı (NSF onaylı)

8 adet filtrasyon aşaması

Mineral filtre özelliği sayesinde yüksek kaliteli su elde edilmesini sağlar

Mutfak tezgahı altında çok az yer kaplar

Sağlıklı ve lezzetli su üretir

Alkalin filtre özelliği sayesinde 8.5 PH değerinde su elde edilmesini sağlar

Sıralanan bütün bu özellikleri sayesinde adından sıkça söz ettiren bu ürün, son zamanların en çok talep gören su arıtma cihazları arasında yer almaktadır.

Royal Green Lüx Pump 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı Kullanımı

Royal Green Lüx Pump 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı kullanışlı bir cihaz olarak tanımlanmaktadır. Özellikle sağlıklı su elde edilmesi hususunda önemli kazanımları kullanıcısına sunan bu ürün, ileri teknolojik özellikleri sayesinde uzun ömürlü kullanım özelliği bulunan bir üründür.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı