Genel

Royal Green RO-75 Su Arıtma Cihazı

Royal Green RO-75 Su Arıtma Cihazı, ileri teknoloji ürünü olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Günümüz itibariyle hemen her evde su artıma cihazının gerekliliği bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Zira musluk suları klor seviyesinin yüksek olmasından kaynaklı olarak içimi lezzetli olmamaktadır. 

Bunun yanı sıra uzun süre boyunca binaların su tesisatları yenilenmediği için, kimi zaman musluklardan pas renginde su atıkları dahi gelebilmektedir. Böyle durumlara çözüm noktasında geliştirilmiş olan su arıtma cihazları, önemli bir işlevi yerine getirmektedir. Bu doğrultuda son teknolojik donanımlarla üretilmiş olan; Royal Green serisi su arıtma cihazları, sağlıklı ve kaliteli suyu evinize kadar getirmektedir.

Royal Green RO-75 Su Arıtma Cihazı ve Teknik Özellikleri

Royal Green RO-75 Su artıma cihazı pek çok farklı teknik donamına sahip ürünler olarak göz doldurmaktadır. Bu doğrultuda su arıtma cihazının teknik özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır;

5 aşamalı filtre sistemi özelliği

12 litre çelik tank özelliği (NSF Onaylı)

Paslanmaz krom musluk

Çift Oring Housing

Reverse Osmosis Sistem

2,5 ile 7 bar arasında çalışma basıncı

4 yönlü shutoff valve özelliği

Metal broket

10’’ filtre sistemi

Yukarda ki teknik özellikleri içerisinde barındıran; Royal Gren RO-75 su arıtma cihazı, günlük olarak 280 litre su üretimi sağlayabilme kapasitesine sahiptir.

Royal Green RO-75 Su Arıtma Cihazı Kullanımı

Royal Green RO-75 Su Arıtma Cihazı Kullanımı beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Zira bu ürün sayesinde kaliteli su musluğunuzdan akacaktır. Bu ürün sayesinde damacana suya harcayacağınız paradan tasarruf etmiş olmaktasınız. Kısacası Royal Green RO-75 Su Arıtma Cihazı, kendi kendini amorti edebilen bir ürün olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı