Su Arıtma Filtreleri

Şebeke Sularımız Ne Kadar Temiz

Çok berrak görünen ama gözle görünmeyen şehir şebeke sularındaki tortular 5 micron gözenek yapısına sahip tortu tutucu sediment filtrelerle filtre edildiğinde şebeke sularımızın hiçte masum olmadığı görünüyor.

şebeke suyu temiz olduğunu beyan edenler bunları görünce ne diyecek merak ediyorum şebeke suyundaki zararlı tortulardan kurtulmak için en azından bina girişine, daire girişine yada evye altına arıtma cihazı almıyorsanız bir tortu tutucu filtre kullanmanızı tavsiye ederim piyasada bol miktarda satılmaktadır üstelik 5-50 tl arasında değişmektedir çokta pahalı bir filtre değildir bir dairelik kullanımda 1 filtre 3-6 ay kullanılabilmektedir. su arıtma cihazı bilgi Filtre ile birlikte birde tesisatınıza uyumlu filtre kabı almanız gerekli bu filtre kapları ise 90 lira civarında satılmaktadır ama bu filtre kabını bir kereye mahsus alıyorsunuz her filtre değişiminde bunu da değiştirmiyorsunuz değişim yapmanız gereken tek şey 5 micron sediment (Tortu) filtresidir. duş için ise ayrı çözümler bulabilirsiniz örnek duş filtresi kullanabilirsiniz. Duş filtreleri tortunun yanında sudaki kloru da sudan uzaklaştırmaktadır.

temiz ve kirli filtre farkı
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat depolama ofis taşıma şişli ofis taşıma kadikoy ofis taşıma
Kapalı
Kapalı